Twitter, Litti Chokha’ya ‘Dhoka’ diyor, işte nedeni

fahri

Global Mod
Global Mod
Litti Chokha’yı seven biri misiniz? O zaman durup bunu okumalısın! Son zamanlarda Twitter kullanıcıları Litti Chokha’yı arayarak evde “Dhoka” yaparak interneti kasıp kavurdu. Netizenleri şok eden şey bu.

FotoJet (19)Litti Chokha’ya olan aşk mahvoldu

Mütevazi Litti Chokha dakikalar içinde yok edildi ve bir kullanıcı, Litti’nin kömürde pişirdiği gibi tuhaf bir ateş topu yayınlayarak netizenleri şoka uğrattığında interneti kasıp kavurdu. Viral Litti Chokha, geleneksel yöntemlerle lezzetli bir Litti Chokha yapmak için elinden gelenin en iyisini yapan Sheetal adlı bir kadın tarafından paylaşıldı. Bayan, kelimenin tam anlamıyla bir ateş topuna benzeyen Litti’nin bir resmini paylaşmak için @ssoniisshh1 Twitter hesabını aldı!

Netizenler interneti kasıp kavurdu
Netizenlerin dikkatini çeken, tuhaf görünen ateş topu benzeri Litti idi. Bayan fotoğrafa “Bugün ilk kez Litti chokha yapıyorum” şeklinde açıklama yaptı. Bu gönderi kelimenin tam anlamıyla netizenleri kahkahalara boğdu. İşte komik yanıtlardan bazıları: “Yeh litti chokha hai ya mangal greh ka tukda?” başka bir kullanıcı, “Aur yakın çekim ana Güneş jaisa lagta hai” yorumunu yaptı.
Bu konudaki fikriniz nedir?